judo SKP
Klub Tabulky s kategoriemi
Array ( ) -- Array --
Základna:   Rok:
Pořadí Jméno Kategorie Body Zápasů Výhry Úspěšnost Výkonnost Aktivita BodyNA

U8

1.Hanák HugoU88533100.0%112.0085
2.Závorka KryštofU8756466.7%90.7075
3.Hanák FelixU8703266.7%78.7070
4.Čechák KryštofU86033100.0%112.0060
5.Vachala JanU8453133.3%45.3045
6.Fajmanová NikolaU84033100.0%112.0040
7.Harazín RostislavU8356233.3%57.3035
8.Haluzová MarikaU8303133.3%45.3030
9.Paulus HynekU8306116.7%40.7030
10.Nekvapil MichaelU8303133.3%45.3030
11.Fintová ViktorieU8302150.0%58.0030
12.Fajmanova SabinaU8305120.0%40.0030
13.Serafínová VeronikaU8303133.3%45.3030
14.Typovský VojtěchU8256116.7%40.7025
15.Valentín AntonínU8253266.7%78.7025
16.Wolf VojtěchU8253266.7%78.7025
17.Strachotta PatrikU8253266.7%78.7025
18.Mohylová Maria AnnaU825300.0%12.0025
19.Šíbl MatějU8153133.3%45.3015
20.Šrubařová LaraU815000.0%0.0015
21.Mikoviny RudolfU815000.0%0.0015
22.Mikoviny TadeášU815000.0%0.0015
23.Fojmanová SabinaU815000.0%0.0015
24.Foldyna SebastianU8153133.3%45.3015
25.Žídek VojtaU810300.0%12.0010
26.Ondrušíková MartinaU810300.0%12.0010
27.Jerglík OndřejU810300.0%12.0010
28.Dedkova MarieU810300.0%12.0010
29.Horecký JanU810300.0%12.0010
30.Muras BernardU810300.0%12.0010

U10

1.Tragan KvídoU102651010100.0%140.015250
2.Ručková SimonaU101106466.7%90.71595
3.Konečná LilyU101109555.6%91.60110
4.Horecký PetrU101056583.3%107.30105
5.Žáček JanU10956350.0%74.0095
6.Milata OndřejU10905480.0%100.0090
7.Hanák JonášU10856350.0%74.0085
8.Holoubek TomášU108533100.0%112.0085
9.Profota MatyášU10856466.7%90.7085
10.Filip MikulášU10806583.3%107.3080
11.Král VítězslavU108066100.0%124.0080
12.Pavlíček VojtěchU10806350.0%74.01565
13.Holčáková AdélaU107033100.0%112.0070
14.Moniaková ElizabetU10703266.7%78.7070
15.Šebestík AlexandrU10656350.0%74.0065
16.Halvoníková BarboraU10606233.3%57.3060
17.Cion OndřejU10606466.7%90.7060
18.Vaněk MichalU10556466.7%90.7055
19.Janetka AdamU10553266.7%78.7055
20.Holinka PetrU10553266.7%78.7055
21.Soročin JosefU105533100.0%112.0055
22.Paulus OndřejU10556466.7%90.7055
23.Bejček PetrU10553266.7%78.7055
24.Kubásek AntonínU10506466.7%90.7050
25.Kraut ProkopU104033100.0%112.0040
26.Vraníková ElizabetU10405120.0%40.0040
27.Šebestík KarelU10403266.7%78.7040
28.Feihauer VincentU10353133.3%45.3035
29.Závorka TobiasU10306233.3%57.3030
30.Haluza OndřejU10303133.3%45.3030
31.Búžek LeonU10303133.3%45.3030
32.Stibor AntonínU10303133.3%45.3030
33.Voznica JanU1025300.0%12.0025
34.Vrba JakubU1025300.0%12.0025
35.Connell HenryU10153133.3%45.3015
36.Brantel SamuelU10153133.3%45.3015
37.Janulek LukášU10153133.3%45.3015
38.Tureček JanU1015000.0%0.0015
39.Foldyna DanielU1015000.0%0.0015
40.Kokeš TomášU1010300.0%12.0010
41.Vaněk DavidU1010300.0%12.0010
42.Dokoupilová RozarieU1010300.0%12.0010
43.Davidková LucieU1010300.0%12.0010
44.Lamich MatějU1010300.0%12.0010

U12

1.Ožana LindaU1218010990.0%130.015165
2.Vala AlexU1217011872.7%116.70170
3.Vašinka ViktorU1216513753.8%105.80165
4.Kujevský ŠtěpánU121408787.5%119.50140
5.Ondrušík VaclavU1211555100.0%120.00115
6.Maček MaxU121107457.1%85.10110
7.Sosnar VojtěchU121057571.4%99.40105
8.Štíhlová VanesaU128533100.0%112.01570
9.Vaněk JanU12806233.3%57.3080
10.Halvoníková VikiU12656233.3%57.3065
11.Voráček VojtěchU12654250.0%66.0065
12.Rehwaldová KateřinaU12556466.7%90.7055
13.Mačeková LilienU1245500.0%20.0045
14.Frydl RobinU12456233.3%57.3045
15.Stibor FrantišekU12403266.7%78.7040
16.Hlucháňová KristýnaU12406350.0%74.0040
17.Typovský KryštofU12356233.3%57.3035
18.Konečný JanU12353266.7%78.7035
19.Khanh Ly VuU12356233.3%57.3035
20.Rakszewská BarboraU12303133.3%45.3030
21.Motyčka PřemyslU1230000.0%0.0030
22.Fajkoš OndřejU1230000.0%0.0030
23.Šlesárik JanU1225300.0%12.0025
24.Voznicová StelaU1225300.0%12.0025
25.Paulus BedřichU12256116.7%40.7025
26.Choleva GabrielU12203133.3%45.3020
27.Foldynová NikolaU1215000.0%0.0015
28.Kanioková AdélaU1215000.0%0.0015
29.Mazur MaxU1210300.0%12.0010

U14

1.Lekki OliverU142657685.7%113.70265
2.Kubíček AntonínU142507685.7%113.715235
3.Pěnkava TomášU142259777.8%113.80225
4.Jež MartinU14904375.0%91.0090
5.Ožana OliU14856466.7%90.7085
6.Kornel OndřejU14804250.0%66.0080
7.Mach RenéU14806583.3%107.3080
8.Sophia Yasmina ALTAYU14755360.0%80.0075
9.Kubačák FrantišekU14605240.0%60.0060
10.Ivančevič NikolinaU145533100.0%112.0055
11.Motička PřemyslU14553266.7%78.7055
12.Soročin AntonínU14505240.0%60.0050
13.Janošík RaulU1430200.0%8.0030
14.Špetla MatějU14253266.7%78.7025
15.Strachotta PetrU14253266.7%78.7025
16.Míčková KristýnaU14202150.0%58.0020
17.Ruprecht MatějU1420000.0%0.0020
18.Kotala VítekU14153133.3%45.3015
19.Šlesárik JakubU14153133.3%45.3015
20.Zboch AdamU1410300.0%12.0010

U16

1.Rusňák AdamU1621555100.0%120.00215
2.Jančíková MonikaU1620044100.0%116.00200
3.Tragan OliverU161757457.1%85.115160
4.Weissman LukášU16802150.0%58.0080
5.Kohut OliverU1665200.0%8.0065
6.Pěnkava PetrU1650000.0%0.0050
7.Mačeková MiaU1650200.0%8.0050
8.Vykoupil JanU1630000.0%0.0030
9.Gajda VojtěchU1615000.0%0.0015
10.Karkoška OndřejU1615000.0%0.0015
11.Pondel CharloteU1615000.0%0.0015
12.Bortel VojtěchU1615000.0%0.0015
13.Valkovič EliášU1615000.0%0.0015

U18

1.Žálková MagdalénaU181304250.0%66.00130
2.Jandek JakubU18955360.0%80.0095
3.Pindel HynekU18855480.0%100.0085
4.Menšík OndřejU1830000.0%0.0030
5.Davídková AdélaU1820000.0%0.0020
6.Staufčik FrantišekU18153133.3%45.3015

Dospělí

1.Kubíčková EliškaDospělí45000.0%0.0045
2.Bortel OndřejDospělí30000.0%0.0030
3.Kubíček LuděkDospělí30000.0%0.0030
4.Kubíčková KarolínaDospělí30000.0%0.0030
5.Janulek LukášDospělí15000.0%0.0015

Kalendář akcí

<< Únor 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3
  9101112
131415161719
2021222326
2728     

SKP na facebooku

Sponzoři

Banner